Lista produktów producenta: CORDIVARI

CORDIVARI

Cordivari to  jeden z najważniejszych włoskich producentów w branży  ogrzewania i wodno-kanalizacyjnej. Firma specjalizuje się w produkcji grzejników, kolektorów słonecznych, systemów kominowych, Dzięki wysokiemu poziomowi zarządzania, stałym badaniom dla innowacji i polityce firmy silnie zorientowanej na klienta, Cordivari osiaga duży procent niezawodności i zadowolenia klienta.
Stały rozwój i postęp innowacyjny umocnił markę Cordivari na rynku krajowym, gdzie sprzedaż obejmuje 65% obrotu.  Dzięki wysokiej jakości produktów, sprawnej obsłudze i dużej wiarygodności handlowej sprzedaż sięga wielu krajów na całym świecie.
W swojej ofercie firma Cordivari ma zarówno typowe drabinki łazienkowe, kolumnowe grzejniki pokojowe, grzejniki dekoracyjne, elektryczne oraz grzejniki ze stali nierdzewnej.

Zaangażowanie firmy w system zarządzania jakością zaowocowało uzyskaniem najważniejszych certyfi kacji zachowując przy tym dbałość o środowisko naturalne na najwyższym poziomie.
Firma posiada wszelkie pozwolenia i certyfikaty zgodnie z normami europejskimi EN 442.

Na grzejniki kolumnowe z serii Ardesia Firma zapewnia 5-letnią gwarancja ograniczoną do wad materiałowych i wykonawczych, na grzejniki łazienkowe oraz  2-letnią gwarancję a na grzejniki ze stali nierdzewnej 10 lat.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.